Здійснюємо сервісне обслуговування та ремонт компресорного устаткування, рефрижераторних осушувачів, адсорбційних осушувачів, продаж запчастин, фільтрів і мастил виробників: CompAir, Atlas Copco, Kaeser, Alup, GardnerDenver, Almig, Worthington, Ceccato, Mannesmann Demag, Reavell, Hydrovane, Dalgakiran, REMEZA, EKOMAK та багатьох інших. Також маємо великий досвід в обслуговуванні гвинтових компресорних станцій провідних виробників. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на те, що команда професіоналів ТЗОВ «Надійні Технології» приїде в найкоротші терміни, а роботу виконає швидко і якісно. Виїзд бригади можливий не лише по Львову і Львівській області, а й по всій Україні.

Наш сервісний відділ «AIRMASTER» надає наступні послуги:

 • Дефектація компресора
  Здійснюється огляд компресора, його часткове розбирання, оцінка стану вузлів, деталей, вивчення експлуатаційної і технічної документації (надається покупцем), подальша збірка компресора до початкового стану. На підставі дефектації інженером-механіком складається акт технічного огляду устаткування, з перерахуванням виявлених поломок і запасних частин компресора, які потребують ремонту або заміни.
 • Монтаж і пуско-налагодження компресорного обладнання
  Включає в себе перевірку, налаштування, перший запуск компресора і обладнання для підготовки стиснутого повітря, а також навчання обслуговуючого персоналу правильній експлуатації обладнання. Такий комплекс робіт збільшує термін служби компресорного устаткування і дозволяє уникнути передчасних поломок і дорогого ремонту вузлів компресора.
 • Технічне обслуговування компресорів
  Є комплексом технічних заходів, спрямованих на своєчасне проведення регламентних робіт щодо обслуговування компресорного устаткування, виявлення дефектів, які виникли, і їхнє усунення. Здійснюється періодично відповідно до інструкції щодо експлуатації компресора і обладнання для підготовки стиснутого повітря. Технічне обслуговування компресора передбачає перевірку електричної і механічної частини установки та обладнання для підготовки стиснутого повітря, чистку, регулювання вузлів, заміну масла і фільтруючих елементів, діагностику підшипників і електродвигуна компресора, а також усунення виявлених дефектів і несправностей компресора в процесі проведення регламентних робіт.
 • Аварійно-технічне обслуговування компресора
  Усунення несправності компресора і обладнання для підготовки стиснутого повітря здійснюється по дзвінку клієнта віддалено або з виїздом до клієнта. Послуга включає в себе перевірку електричної і механічної частини обладнання, визначення причини несправності і її усунення. Час прибуття фахівця сервісного центру і обсяг робіт встановлюються за погодженням сторін в телефонному режимі або по e-mail. При виникненні поломок компресора реагування інженера-механіка, як правило, здійснюється протягом доби.
 • Модернізація і ремонт компресорів будь-якої складності
  Всі ремонтні роботи проводяться в найкоротші терміни, ремонт компресора може виконуватися як на території клієнта, так і в сервісному центрі нашої фірми.
 • Відновлення і запуск компресорного устаткування з консервації
  Якщо компресор для підготовки стиснутого повітря стояв довгі роки на консервації, наші сервіс-інженери, які володіють багатим досвідом, здатні дати йому «друге життя». В такому випадку ви отримаєте компресор, який пройшов ревізію і був запущений в роботу фахівцем.
 • Консультація та навчання персоналу
  Наші спеціалісти проводять навчання персоналу клієнта роботі з обладнанням: ознайомлюють з принципом дії систем підготовки повітря, правилами їхньої експлуатації та технічного обслуговування.