Осушувачі призначені для видалення пароподібної вологи зі стиснутого повітря. Ці пристрої є необхідними на виробництвах, оскільки відбувається конденсація пароподібної вологи в трубопроводах пневматичної мережі. Волога провокує виникнення корозії в обладнанні, яке споживає стиснуте повітря. Корозія ж, в свою чергу, сприяє підвищеному зношуванню та виходу з ладу окремих елементів установок чи всього агрегату в цілому. Придбання осушувача повітря дозволить зекономити на екстренному ремонті обладнання, а також виключити збитки, пов’язані з простоєм на виробництві. Осушувач повітря для компресора деколи встановлюється в компресорну станцію з вже вбудованими магістральними фільтрами. Завдяки такому розміщенню вдається забезпечити компактність всієї конструкції.

Компанія ТЗОВ «Надійні Технології» пропонує вам купити осушувачі стисненого повітря турецької фірми «Озен Компресор», яка зарекомендувала себе, як виробник якісної і високотехнологічної продукції:

  • Рефрижераторні серії ODR
  • Модульні адсорбційні серії OMD
  • Адсорбційні серії OCD
  • Адсорбційні з гарячою регенерацією серії OCD-H

Рефрижераторні осушувачі є найпоширенішим видом осушувачів стиснутого повітря. Вони використовуються в опалювальних приміщеннях. Однією з найважливіших переваг цього типу осушувачів є відсутність в регулярному обслуговуванні, оскільки вони осушують все стиснуте повітря, яке через них проходить, без втрат на регенерацію. Недоліком таких пристроїв є те, що вони не можуть працювати з низькими температурами.

Адсорбційні осушувачі повітря призначені для отримання максимально позбавленого від вологи середовища, яке має якомога нижчу точку роси. Ці пристрої можуть використовуватися на виробництвах з розгалуженою пневмомережею, а також під відкритим небом. Вони чудово підходять для роботи зі спеціальним обладнанням, яке вимагає виключно сухого повітря.

Ці агрегати можуть мати холодну або гарячу регенерацію. Згадані параметри впливають на їхню вартість та витрати стиснутого повітря. Дешевшим є адсорбційний осушувач стиснутого повітря холодної регенерації, який споживає до 15-20% готового продукту на власну регенерацію. Адсорбційний осушувач стиснутого повітря гарячої регенерації є дорожчим, але споживає лише 3-5% готового продукту.

Тож, обирайте, який осушувач стиснутого повітря купити в залежності від ваших виробничих потреб – рефрижераторний, модульний адсорбційний, адсорбційний чи адсорбційний з гарячою регенерацією і звертайтеся до ТЗОВ «Надійні Технології». За необхідності, з вибором найоптимальнішого варіанту вам з радістю допоможуть наші висококваліфіковані працівники.