Гвинтовий бустерний компресор являє собою компресор, який працює з вже стиснутим повітрям, стискаючи його до більш високого тиску. Безперебійно працюючі, ці компресори служать для стискання повітря. Ви можете купити гвинтовий бустерний компресор і користуватися ним при заправці балонів, видувці пластикових пляшок в ПЕТ-індустрії, при використанні облицювальних технологій в скляній та деревообробній промисловості, в процесі роботи електростанцій, які вимагають подачі повітря, у випадку необхідності у вилученні метану та інших небезпечних газів з шахт та рудників, а також в азотно-газовій промисловості та багатьох інших галузях.

За своїм принципом гвинтовий бустерний компресор – це наступна сходинка стискання повітря після гвинтового компресора. Це обладнання має ряд переваг в порівнянні з поршньовими бустерними компресорами, серед яких:

  • низький рівень шуму
  • можливість контролю всіх робочих параметрів за допомогою пульта управління
  • достатньо низькі затрати на технічне обслуговування
  • висока надійність
  • завдяки додатковим фільтрам зазпечує якість стиснутого повітря без вмісту оливи, яке відповідає стандарту ISO 8573-1 Класу: 0

В ТЗОВ «Надійні Технології» ви можете купити новітні гвинтові повітряні бустерні компресори фірми «Озен Компресор», яка є одним з перших виробників цього типу компресорів в Турції. Ми пропонуємо вашій увазі:

  • гвинтові бустерні компресори серії OBS;
  • гвинтові бустерні компресори з частотним перетворювачем серії OBSD.

Придбавши гвинтові повітряні бустерні компресори у нас, ви отримаєте високоякісне промислове обладнання, яке працює з 100%-ою продуктивністю, а також можливість сервісного обслуговування, яке вам, за потреби, невідкладно нададуть наші досвідчені висококваліфіковані фахівці.