Компанією ТЗОВ «Надійні Технології» реалізовано проект щодо поставки та монтажу енергоефективного компресорного обладнання з високими вимогами до якості повітря:

  1. 1 клас очистки повітря з точкою роси +3°C
  2. Вміст масла в стиснутому повітрі не має перевищувати 0,01 мг/м³
  3. Постійний контроль вмісту масла в системі

Оскільки придбання безмасляного гвинтового компресора передбачає значні капіталовкладення, а складність його експлуатації і вартість обслуговування значно вищі, ніж маслозаповненого компресора, ми встановили гвинтовий компресор на прямому приводі з частотним перетворювачем – модель OSC 60D. Компресор на заводі турецької фірми «Озен Компресор» був заправлений спеціальним компресорним харчовим маслом серії FG. Для усунення конденсату інженери ТЗОВ «Надійні Технології» вмонтували в пневмосистему осушувач повітря рефрижераторного типу без перепаду тиску, з вбудованими фільтрами та конденсатовідвідниками – модель ODR 498. Для затримання частинок масла в пневмосистемі працівники нашого сервісного відділу «Airmaster» встановили фланцевий маслосепаратор в зварному корпусі з датчиком перепаду тиску та конденсатовідвідниками. Для перевірки вмісту масла був змонтований відповідний датчик зі змінним індикатором. 

Наша команда на 100% виконала поставлену задачу і здійснила монтаж пневмосистеми на підприємстві харчової продукції. Ми завжди раді допомогти вам у вирішенні подібних завдань!